środa, 29 czerwca 2011

Prawdziwy pierwszy dzień wakacji ;)

Hej moi kochani!
Dzisiaj czuję, że tak naprawdę zaczęły się wakacje. Wstałam dzisiaj o 9, co i tak jest wyczynem w moim domu, gdzie nieraz o godzinie 5 słyszę mamę chodzącą od pokoju do pokoju.Wakacje to czas gdy możemy odpocząć od ciągłej nauki i zaszaleć, dlatego zachęcam Was do tego. Szalejcie póki jest to możliwe. Może bez przesady, ale zawsze chociaż troszkę. Mamy jedno życie i musimy je dobrze wykorzystać. Dzisiaj kilka zdj. moich paznokci, a właściwie ich kolorków. To są dopiero początki mojej zabawy z kolorem :))Dziś byłam w mojej nowej szkole :)) hehe ;p - jak to fajnie brzmi. Z drugiej strony nie chcę zostawiać mojej starej klasy....
Odnośnie zdj.lakierów: na moim YT powinien pojawić się jeszcze dzisiaj filmik odnośnie lakierów itp., ponieważ chcę, aby mój blog i YT się wzajemnie uzupełniały. Jak już piszę o YT... strasznie się cieszę, bo przez 1,5 dnia na moim YouTubowym koncie przybyło około 100 oglądań moich filmików, także jestem strasznie szczęśliwa. Teraz zmykam, a już wkrótce(przynajmniej taką mam nadzieję) filmik na YouTube :)
:*!

1 komentarz:

  1. chciałam kupić te lakiery , lecz były bardzo tanie co nie wskazuje na dobrą jakość , dlatego mam do Ciebie pytanie : jak długo się utrzymują ?

    http://thanhpaulo.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń