niedziela, 31 lipca 2011

Deszczowo.

Od soboty deszcz... tak więc pewnie nie zdziwi Was informacja, że nie ma zdjęć outfitów. Podobno od środy ma być ładnie :D Jeśli te informacje się sprawdzą to impreza u przyjaciółki będzie wspaniała :)!, a w czwartek drugie spotkanie z moją przyszłą klasą :) Zapowiada się ciekawy tydzień. Zaglądnę pewnie jeszcze kilka razy na Orlika i będzie cudownie ... :) Oby tylko pogoda dopisała.
Właśnie zajadam się piernikiem, który wczoraj upiekłam razem z moją siostrą, i powiem Wam, że wyszedł całkiem dobry :D
Powoli, małymi krokami zbliża się szkoła, więc czas zaopatrzyć się w zeszyty itd. więc dziś byłam na małych zakupach, bo co innego można robić w taką pogodę. Pokażę je, może jutro na YT - jeśli oczywiście będziecie chcieli :)
Może napis na mojej ręce jest słabo widoczny, ale pisze tam "12.08!" i narysowana jest gwiazdka. Nie wiem czy wiecie, ale właśnie w tym dniu jest Noc Spadających Gwiazd(poinformował facebook :D), tak więc jeśli nie macie jeszcze planów to zaplanujcie coś ekstra :) Ja będę chyba oglądać gwiazdy ze znajomymi w polu(czyt.łąka, mostek nad rzeczką.. takie sprawy :D) zobaczymy co z tego wyjdzie, jednak mam nadzieję, że nie będzie padał deszcz - jak przez prawie cały lipiec i damy radę coś zorganizować, a warto pomyśleć życzenie kiedy widzimy spadającą gwiazdę, bo one się spełniają :) Może nie momentalnie, czasami po części, ale warto :) To taka nasza ekstra szansa w naszym życiu :) Bonus, który trafia się raz do roku ;p, a widok jest nieziemski!
Pewnie bliżej tej daty jeszcze będę pisała co wyszło z moich planów także trzymajcie się :)
Pa! 

3 komentarze:

 1. Ciekawy post :)
  Interesujący blog ;))
  Zapraszam do obserwacji mojego bloga + obserwuję ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. wow! noc spadających gwiazd? muszę to zobaczyć :)

  http://www.katia-blog-katia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiedziałam o tym dniu, zapiszę sobie gdzieś :D
  Dodaję.
  myownplaceinfashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń