sobota, 9 czerwca 2012

inspirations..jewellery :)

Hej :)! Wczoraj zastanawiałam się co mogę zrobić, żeby mój pokój wyglądał troszkę inaczej, dodać chociaż mały element, żeby znaleźć mój własny styl, pokazać cząstkę siebie w moim pokoju. Już od dawna nie miałam miejsca na moją biżuterię więc trzymałam wszystko w jednej szafce, ale przypomniałam sobie, że Angelika's Place kiedyś na swoim blogu prezentowała pomysł jak wykorzystać zwykły wieszak i stwierdziłam, że ja również spróbuję :) Może nie jest tak piękny jak wieszak Angeliki, ale liczy się, że spróbowałam i wreszcie mam miejsce na moją biżuterię. Oczywiście nie będziecie widzieć wszystkiego, ale może kiedyś zrobię cały post o mojej biżuterii... kto wie :)

ENGLISH VERSION:

Hey! Yesterday I was thinking what can I make to my room, cause I wanted to have something new there, it could be even little thing because I want to find my own style and show a part of it in my room. I haven't got free space for my jewellery so I keep it in one cabinet but I remind that Angelika's Place someday on her blog showed idea how we can use normal hanger loop and I decided that I'll try to do that :) Maybe it's not as beautiful as Angelika's new hanger loop but I was trying and now I've got space for my jewellery :) Exactly U won't see everything what is there but maybe someday I'll make whole post about my earings, bracelets, necklaces, rings etc. .. who knows :)
Chciałabym również pokazać Wam wspaniały, miętowy lakier do paznokci, którego właścicielką jest moja kuzynka, ale jeśli tylko znajdę podobny z sklepie zaraz go kupię :))

ENGLISH VERSION:

Secondly, I want to show U wonderful, peppermint nail polish which belongs to my cousin but when I'll find that nail polish or something similar to that I'll buy it :)7 komentarzy:

 1. O Boże jaka wiocha z tym wieszakiem ;/ tzn u Angeliki wygląda to świetnie ale nie obraź się to u Cb wygląda strasznie tandetnie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeśli nie czytałaś, napisałam że mój wieszak nie wygląda tak jak wieszak Angeliki, nie chcę kopiować tego co ona stworzyła. Właśnie chodziło o to by był on inny, a to że tobie się nie podoba... cóż.. ja nie mam zamiaru go sprzedawać tylko mieć w pokoju, dla siebie .. :)

   Usuń
 2. kolor lakierku naprawdę fajny :) pozdrawiam i zapraszam do mnie - www.murposhe.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. pomysł z wieszakiem fajny, śliczna biżuteria :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny kolor tego lakieru, ale większość lakierów z tej firmy fajnie wygląda na paznokciach ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładny kolor naprawdę, ale wole jaśniejszy odcień mięty. :P
  Pozdrawiam i obserwujemy ? ^^

  OdpowiedzUsuń