sobota, 21 lipca 2012

face corrector

Dziś coś o kosmetykach. Będziecie mogli przeczytać kilka zdań kilka zdań o korektorze do twarzy, ale dzisiejszy post będzie tylko i wyłącznie w języku polskim. Nie wiem czy za granicą są kosmetyki z Delia Cosmetics więc.. zaczynamy :)!

Today something about cosmetics. You can read couple sentences about face corrector but that post will be only in polish. I don't know is abroad there are cosmetics form Delia Cosmetics so.. let's start :)!


Jak już wspomniałam korektor jest z Delia Cosmetics. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tą firmą, ale będąc jakiś czas temu na zakupach zobaczyłam ten korektor i stwierdziłam, że musi być mój ;p Pierwsza rzecz, która mnie upewniła w tym przekonaniu to jego cena.. 5 zł za taki korektor to bardzo dobra, żeby nie powiedzieć fantastyczna cena. Opakowanie ma pojemność 10 ml więc  przynajmniej w moim przypadku wystarczy na długo. Korektor można dawać na cienie pod oczami, wszelkiego rodzaju zaczerwienienia na twarzy.. kolejny duuży plus :) Bardzo łatwo się go rozprowadza, a zielonkawy kolor pod wpływem rozcierania staje się biały. Później wystarczy tylko nałożyć fluid lub dać puder i gotowe :D Szczerze Wam powiem, że nigdy nie korzystałam z tak dobrego korektora. Jest on łatwy w aplikacji, ładnie pachnie, działa tak jak powinien.. czego chcieć więcej .. ;p Jedynym minusem jakiego się tu doszukałam to brak aplikatora..korektor trzeba nakładać palcem ale biorąc pod uwagę taką liczbę plusów.. w skali od 0-10 temu korektorowi przyznałabym 8,5 pkt.

7 komentarzy:

 1. thanks karolina, now i'm your follower too :>♥

  aussichts-los.blogspot.de

  OdpowiedzUsuń
 2. cool post !!

  http://newsabesabrina.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Hey, I love your post! <3
  I'm blogger from Indonesia and really like your blog!
  I following you, I hope you'll follow my blog too ;)

  xoxo,
  sausanhanifah.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Thanks, your blog looks great!
  Followed back :)
  x

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie widziałam jeszcze takiego;/ kiedyś może spróbuje:)
  http://pu-arisa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń