czwartek, 19 lipca 2012

dog

Ponieważ prowadzę bloga lifestyl'owego, nie tylko i wyłącznie modowego dziś przedstawię Wam część mojego życia.. mojego psa :) Nazywa się Sunia i ma już około 8 lat. Jest śliczna, malutka ale bardzo głośna. Jest ona bardzo charakterystycznym psem i zawsze kiedy idę z nią na spacer ludzie patrzą się na nią, zadają pytania.. Podczas ostatniej 'małej sesji', którą miałam w domu to właśnie Sunia była główną atrakcją i również ona jest na kilku zdjęciach :)
Zobaczcie kilka zdjęć :)

Because my blog is about lifestyle, not only about fashion today I'll show you a part of my life..my dog :) Her name is Sunia and she is 8 years old. She's so pretty and little but very noisy. She is very characteristic dog and alway when I go out with her people look at her and ask a lot of questions.. While my last 'little photo shoot' which was at my home Sunia was the main attraction and she is also on couple pictures :)
Just look on that pict :)
11 komentarzy:

 1. Ale śliczna jest i słodka <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Boże, jak ja kocham psy <333 Dużo bym dała, żeby znowu mieć jakiegoś :3

  Obserwuję :>

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojejku jaka śliczna *.* te pieski są takie śliczne. :-)
  Wbijaj do mnie w wolnej chwili ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna :)
  Mam takie pytania, jak nawiązać współpracę z jakąś firmą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. firmy same piszą do bloggerek, ale możesz sama do nich napisać, że chciałabyś z nimi współpracować i ew. napisać na jakich warunkach mogłoby się to odbywać :)

   Usuń
 5. Psy są takie cudowne... Twoja sunia jest prześliczna :)

  OdpowiedzUsuń