piątek, 3 maja 2013

new bag

Dawno nic nie pisałam, ale miałam pełno spraw do załatwienia.. KONTRA-TAKT który wygrałyśmy, urodziny, masa innych rzeczy do zrobienia.. 
Jednym z moich "must have" była brązowa torba z ćwiekami, miałam już upatrzoną jedną, którą chciałam i dostałam ją właśnie na urodziny :) widziałam już ją kilka razy na blogu Myinspirationss i stwierdziłam, że jest idealna <3! Tak więc mam moje cudo ;d 
Kilka słów odnośnie torebki, wysyłki, kontaktu ze sklepem. Mój prezent kupowałam ze strony etorba.pl jeśli zapiszecie się na newsletter dostaniecie zniżkę 10 zł :) a przynajmniej tak było kiedy ja kupowałam swoją torebkę :) Model, który wybrałam kosztował 99 zł + wysyłka. Torebka doszła do mnie 2 dni po zaksięgowaniu wpłaty jednak co się okazało? Otrzymałam złą torebkę -.- kompletnie nie tą którą zamawiałam, jednak po skontaktowaniu się ze sklepem Pan z którym rozmawiałam przepraszał za pomyłkę, powiedział, że zaraz wysyłają dobrą torebkę, a poprzednią proszą, żeby odesłać. Oczywiście koszty przesyłki zostały zwrócone :) Byłam mile zaskoczona ponieważ otwierając paczkę dostajecie również dwa bony na 10 zł na kolejne zakupy w sklepie internetowym etorba.pl :) 
Torebka wykonana solidnie, zamki działają tak jak powinny, ćwieki porządnie przyczepione :) Mam nadzieję, że torebka będzie mi bardzo długo służyć, ponieważ jest fantastyczna :) Z opinii, które czytałam rzeczy tej firmy są solidne, nie niszczą się szybko. 
Poza tą "małą" wpadką nie mam zastrzeżeń :) Jak najbardziej polecam zakupy! :) 


2 komentarze:

  1. piękna jest! chciałam sb tak,a kupić w house, tylko czarną, ale nie było już :<

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam bardzo podobną z housa !: ) Uwielbiam torebki z ćwiekami :)

    OdpowiedzUsuń