czwartek, 15 października 2015

ORGANIZACJA


Zawsze lubiłam mieć zaplanowane wszystko co chcę zrobić danego dnia, wiedzieć i przede wszystkim PAMIĘTAĆ jakie sprawy muszę załatwić w przeciągu najbliższego tygodnia czy miesiąca. Może jestem leniuchem ale lubię mieć wszystko uporządkowane i ogarnięte jeśli chodzi o ważne rzeczy i tak jest od czasów gimnazjum, bo wcześniej nie pamiętam jak było :D Co roku kupowałam kalendarze/organizery i sprawdzały mi się bardzo dobrze, ale często coś mi w nich nie pasowało. A to był za duży, za gruby, miał za mało miejsca na zapiski, nie miał miejsca na notatki, motywacje.. 
Pewnego razu, a właściwie całkiem niedawno zdecydowałam się stworzyć mój własny organizer, który będzie odpowiadał mi w 100% i którego będzie używało mi się z ogromną przyjemnością. Rozplanowanie i zrobienie tego zajęło mi trochę czasu, ale wbrew pozorom nie było ciężko i mozolnie :) 


Organizer przeznaczony jest na cały rok, na każdej stronie wyznaczone są kwadraciki w które wpisujemy sobie daty (tak, ogromnie zainspirowałam się organizerem Aliny z DesignYourLife :)), cały tydzień zajmuje TYLKO dwie strony, mam tabelki na wpisywanie czy wykonałam jakieś ćwiczenia, dodatkowo każdy miesiąc ma własną główną kartę i wreszcie końcowe kartki na notatki i motywacje mające na celu ogarnięcie mojego ciała i mojej głowy :D Połączenie i zbindowanie całości nie wygląda może wspaniale ale tylko tyle udało mi się zrobić w moim mieście na własną rękę. 

Jeśli chciałybyście samodzielnie wykonać taki organizer to piszcie śmiało w komentarzach to może za jakiś czas uaktualnię ten post i dodam pliki do pobrania :) 

Za jakiś czas może zdecyduję się ulepszyć organizer, pozmieniać coś, dodać jakieś zakładki, natomiast na chwilę obecną mi odpowiada i nie zamierzam zamieniać go na inny :) Co myślicie o takim organizerze/kalendarzu ? :) 

3 komentarze:

  1. ja gdybym miala cos sama zrobic to raczej nie bylabym zadowolona, beztalencie plastyczne ze mnie :D/K

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. każdy ma zdolności do czegoś innego, ale wydaje mi się że nie byłoby tak źle :)

      Usuń