piątek, 20 listopada 2015

nowa organizacjaJakiś czas temu pisałam Wam o organizerze który sobie sama stworzyłam. Dzisiaj czas opowiedzieć o nowym który wejdzie w użycie wraz z nadejściem 2016 roku.
Mój obecny organizer/kalendarz spisuje się bardzo dobrze ale przestaje wyglądać estetycznie, głównie przez plastikową sprężynę łączącą, a w moim mieście niestety nie znajdę punktu gdzie mają sprężyny metalowe..wiem bo sprawdzałam już wszędzie.

Mój nowy organizer pochodzi ze strony WONDERMARKET i bardzo serdecznie go polecam.
Jest porządnie wykonany, występuje w czterech okładkach do wyboru więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W środku jest tygodniowy układ więc coś na czym mi ogromnie zależało i nie ma rozpiski godzinowej co mnie niezmiernie cieszy :) Dodatkowo mamy przegląd każdego miesiąca, każda pora roku oddzielona jest kolorową zakładką, do każdej pory roku przypisane są kwartalne cele.. mogłabym godzinami opowiadać o tym kalendarzu :D 
Jeśli go zamówicie to wydaje mi się, że nie będziecie żałować, a przy okazji zobaczycie jak pięknie zapakowany organizer trafi do Waszych rąk :) w tym momencie żałuję, że nie zrobiłam zdjęcia paczuszki bo całość wyglądała uroczo! 
Na koniec dodam tylko, że kiedy złożyłam zamówienie w niedzielę koło godziny 22 w poniedziałek kalendarz już został wysłany a we wtorek przed południem był już w moim mieście :) 

Ten post nie jest formą współpracy, organizer kupiłam za własne pieniądze. Gratuluję dziewczynom z WonderMarket pomysłu i genialnego produktu :) Oczywiście czekam na jakieś nowości i co jakiś czas sprawdzam sklep :) 7 komentarzy:

 1. Szukam czegoś podobnego. Od kiedy rozpoczął się nowy rok akademicki, nie używam kalendarza, co dla mnie jest nie do pomyślenia. Od razu zauważyłam chaos w moim planowaniu i nieprzewidziane sytuacje, bo wiecznie o czymś zapominam. 2016 rok rozpocząć się zatem musi od porządnej organizacji czasu, bo w końcu żyjemy w coraz większym pośpiechu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja ciągle korzystam z takich organizerów i robię w nich kolorowe notatki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. uwielbiam miec wszytsko uporządkowane

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię taką organizację ale sama często zapominam :)

  http://angelikafit.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię taką organizację ale sama często zapominam :)

  http://angelikafit.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń