środa, 17 sierpnia 2011

Hipsterzy

Przeglądając moje codzienne źródła informacji trafiłam na bardzo interesujące wideo, odnośnie hipsterów. Pomyślałam 'O co chodzi?' i zaczęłam szukać wiadomości na ten temat. Okazało się, że hipster w tłumaczeniu to osoba wolna. Hipsterzy cenią sobie oryginalność. Nie ubierają się tak jak wszyscy, według nich kupowanie w sieciówkach typu H&M, House czy nawet w sklepach Zara to wstyd, obciach. Uciekają oni przed markowymi ubraniami, dodatkami, akcesoriami, szukają czegoś niepowtarzalnego. Często swoje ubrania wyszukują w szafach babci, dziadka, ubierają się w to co oni(dziadkowie) nosili w swoich czasach, łączą to w niepowtarzalny sposób... gdy zauważą, że ktoś zaczyna ich naśladować w stylu ubierania zakładają coś innego :)
Najlepsze z tego wszystkiego jest to, że nie przyznają się do tego, że są hipsterami. Nie mają oni określonego stylu muzycznego, zespołów jakich słuchają. Często są to mało znane lub wogóle nieznane osoby.

Powyżej przykładowi hipsterzy. W internecie jest mnóstwo informacji na ich temat. Ja znalazłam nawet poradnik jak zostać hipsterem, co robić i czego unikać, poniżej zamieszczam link :) KLIK
Jeśli czytaliście to co ja tutaj napisałam to przepraszam, ale informacje zbierałam z programu 'Kawa czy Herbata', Google.
Czy Wy jesteście hipsterami ?? Lub chcielibyście być ??

Dodaję jeszcze teledysk Lady Gaga do piosenki 'You and I'. Teledysk Gagi jak zwykle w pewnym sensie szokujący, ale piosenka bardzo fajna <3 :)


1 komentarz:

  1. Dziękuje za odwiedziny i komentarz ;D Fajny post ;P

    OdpowiedzUsuń